13 Mart 1969’da Kıbrıs’ta doğdum. Namık Kemal Lisesi mezuniyetimin ardından İstanbul Tıp Fakültesi’ndeki eğitimime başladım. 1992 yılında mezun olup aynı yıl Zeynep Kamil Kadın Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde ihtisasa başladım.

1997 yılında uzmanlığımı alarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermeye başladım. Üsküdar, Pendik ve Kartal’da çeşitli hastanelerde çalıştım.

2000 yılından beri Pendik, 23 Nisan Caddedindeki muayanehanemde hizmet vermeye devam ediyorum.
Kadın hastalıkları ve doğum ağırlıklı çalıştığım yıllar boyunca toplumumuz kadınlarında başta vajinismus olmak üzere cinsel problemlerin çok yaygın olduğunu gördüm. Bu alanda çalışmaya başlarken Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) den CİNSEL TERAPİ ve Aile ve Çift tTerapisi Eğitimi aldım. Başta VAJİNİSMUS TEDAVİSİ olmak üzere Cinsel isteksizlik,uyarılma sorunları, vajinal kuruluk ve orgazm bozuklukları ile ilgilenmekteyim.
Cinselliği sağlıklı ve mutlu yaşayan kadınların mutlu ailelerde mutlu çocuklar yetiştireceğine inanıyorum.
Cised üyesiyim.
İstanbul Tabip odası ve Türk Jinekoloji ve Obstetri Derneği üyesiyim. Evliyim. İki kızım var.
Marmara üniversitesi Aile Danışmanlığı programına devam etmekteyim.
Hastaların titizlikle değerlendirilmesi gereksiz tıbbi ve cerrahi uygulamalardan kaçınılması öncelikli prensibimdir. Hasta haklarına saygılı, güvenilir ve yenilikçi bir hizmet anlayışıyla tüm kadınların yanındayım.